کارگاه‌های راهینویی اینجوریه که قرار نیست تو این کارگاه‌ها ما چیزی رو به دانش‌آموزان یاد بدیم به این معنی که هدفش یادگیری از همتایان هست
حالا یعنی چی؟
یعنی توی زمینه‌ای خاص مثل: مدیریت استرس، مدیریت زمان، تحلیل آزمون و … قراره با دانش‌آموزان هم سطح خودمون بشینیم دورهم و از آموخته‌هامون برای هم بگیم. البته با همراهی یه مشاور متخصص توی اون زمنیه.

مثلاً یه روانشناس توی کارگاه مدیریت اضطراب جلسه رو مدیریت میکنه که اگه نکته‌ای لازمه اصلاح بشه و یا بسط داده بشه زیر نظر اون مشاور این کار انجام بشه. همچنین این کارگاه‌ها کاربردی و عملیه.

یعنی مثلا توی کارگاه مدیریت آزمون به همه یه برگه داده میشه و روی اون برگه تکنیک‌های زمان نقصانی، ضرب در منها، دو خودکارو …. آموزش داده میشه و همونجا بچه‌ها اونو اجرا میکنن و این میتونه به یادگیریشون خیلی کمک کنه.
یا توی کارگاه تخصصی آموزش روش مطالعه هر درس سعی می‌کنیم روش خوندن اون درس رو بگیم. مثلاً توی تیم راهینو استاد قدک کار که از مولفای کتاب زیست خیلی سبز و گاج و یکی از قوی‌ترین مشاورای کاشان هست برای بچه‌ها از بهترین روش خوندن این درس میگه و به همین صورت بقیه همکارامون هم از بقیه درس ها.
یا مثلاً نزدیک کنکور کارگاهی داریم به اسم مدیریت فردی، این کارگاه فوق العاده برای دانش‌آموزان مفیده چراکه توی یک ماه باقی مونده جمع بندی و آرامش و اعتماد بنفسِ که حرف اولو میزنه و ما سعی می‌کنیم اینکارو به حرفه‌ای‌ ترین روش ممکن برای دانش‌آموزانمون انجام بدیم.

 

جهت مشاهده فایل ویدیویی کارگاه های راهینو روی لینک زیر کلیک کنید: