راهینو، نماینده ماز در کاشان و آران بیدگل

ماز، برگزارکننده‌ی اولین و بزرگترین آزمون‌های آنلاین با جامعه آماری بسیار بالا در کشور است.

ماز در ابتدا شروع به فعالیت در تالیف کتاب‌های زیست و آزمون‌های زیست کرد و اغلب دانش‌آموزان کشور این موسسه را به آزمون‌های خوب زیست می‌شناسند. اولین کتاب مولفان گروه ماز، کتاب زیست‌شناسی آی‌کیوی گاج در نظام قدیم بود که به دلیل سوالات بسیار مفهومی و خوب خود پس از مدتی منبع اصلی زیست رتبه‌های برتر کنکور قرار گرفت و پس از آن بود که آزمون‌های آنلاین زیست‌شناسی این موسسه شکل گرفت. حالا راهینو به عنوان نمایندگی آزمون ماز در کاشان و نمایندگی آزمون ماز در آران و بیدگل تمام تلاشش اینه که با حضور یکی از مولفین آزمون های ماز یعنی استاد مهرداد قدک کار، خدمات مفیدی رو برای دانش آموزان کاشان و آران بیدگل ارائه بدهد. همچنین بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان مدارس برتر کاشان و مدارس برتر آران بیدگل در سال ۹۹-۱۴۰۰ در این آزمون ثبت نام کرده اند، که نشان دهنده کیفیت،امنیت و قیمت معقول این آزمون نسبت به سایر آزمون ها می باشد.

دلیل اینکه دانش آموازن برتر کاشان و برتر آران بیدگل و کشور در این آزمون شرکت کرده اند، و مجموعه راهینو تصمیم به گرفتن نمایندگی آزمون های ماز در کاشان و اران و بیدگل گرفت، موارد زیر می تواند باشد:
اول اینکه این آزمون‌ها به صورت تک‌درس و عمدتا در درس زیست ‌شناسی برگزار میشه و وقت زیادی از دانش‌آموز برای آزمون دادن نمیگیره
دوم اینکه برنامه این آزمون‌ها به موازات ازمون‌های اصلی کشور یعنی قلم ‌چی و گاج جلو میره
سوم اینکه این آزمون‌ها دو روز قبل از آزمون‌های اصلی دانش‌اموزان یعنی در روز چهارشنبه و پنج‌شنبه برگزار میشه و تداخلی با آزمون اصلیشون نداره
چهارم اینکه این آزمون‌ها به صورت آنلاین (نه حضوری) برگزار میشه که دانش‌ اموز میتونه بدون صرف وقت در خونه آزمون بده و دادن این آزمون‌ها کمی قبل از آزمون اصلی باعث تسلط بیشتر دانش‌آموز روی مباحث میشه که باعث میشه در آزمونای اصلیش به صورت چشمگیری پیشرفت کنه.
اما میتونیم بگیم مهم‌ترین علت محبوبیت این آزمون‌ها سبک و سطح سوالات این آزمون‌هاست:آزمون‌های ماز از سطح سوالات بالایی برخورداره که علاوه بر پوشش متن‌کتاب درسی، بسیاری از نکات مفهومی و ترکیبی رو در خودش جا میده که کمتر کسی به اون‌ نکات توجه میکنه.
علاوه بر اون پاسخ‌های تشریحی این آزمون بسیار معروفه. چرا که این پاسخنامه نوعی جزوه محسوب میشه که علاوه بر پاسخ سوالات بسیاری از نکات ناب، مفهومی، ترکیبی و جداول و درسنامه‌های آموزشی رو شامل میشه.

گروه آموزشی مشاوره‌ای راهینوی کاشان، پس از بررسی‌های یکساله بر روی آزمون‌های آنلاین ماز و تاثیر این آزمون‌ها بر روی عملکرد دانش‌آموزان تصمیم به در اختیار گرفتن نمایندگی‌ این آزمون‌ها در شهرمان کاشان گرفت.

۲-چرا ما نمایندگی آزمون های ماز رو داریم؟

نکته مهم و جالب توجه که ما رو به این فکر انداخت که نمایندگی آزمون‌های ماز رو در کاشان بگیریم اینه که بیش از ۹۰ درصد رتبه‌های تک رقمی و عده‌ی زیادی از رتبه‌های برتر کشوری در گروه تجربی از سال ۹۳ تا ۹۸ در این آزمون‌ها شرکت میکردند.

۱-ماز چیست؟

ماز، برگزارکننده‌ی اولین و بزرگترین آزمون‌های آنلاین با جامعه آماری بسیار بالا در کشور است.
ماز در ابتدا شروع به فعالیت در تالیف کتاب‌های زیست و آزمون‌های زیست کرد و اغلب دانش‌آموزان کشور این موسسه را به آزمون‌های خوب زیست می‌شناسند. اولین کتاب مولفان گروه ماز، کتاب زیست‌شناسی آی‌کیوی گاج در نظام قدیم بود که به دلیل سوالات بسیار مفهومی و خوب خود پس از مدتی منبع اصلی زیست رتبه‌های برتر کنکور قرار گرفت و پس از آن بود که آزمون‌های آنلاین زیست‌شناسی این موسسه شکل گرفت.

۳-دلیل پیشرفت دانش آموزان با آزمون های ماز چیه؟

دلیل این پیشرفت و اینکه بسیاری از رتبه های ‌برتر کنکور در این آزمون شرکت می‌کنند چند مورد میتونه باشه:
اول اینکه این آزمون‌ها به صورت تک‌درس و عمدتا در درس زیست ‌شناسی برگزار میشد و وقت زیادی از دانش‌آموز برای آزمون دادن نمیگیره
دوم اینکه برنامه این آزمون‌ها به موازات ازمون‌های اصلی کشور یعنی قلم ‌چی و گاج جلو میره
سوم اینکه این آزمون‌ها دو روز قبل از آزمون‌های اصلی دانش‌اموزان ینی در روز چهارشنبه و پنج‌شنبه برگزار میشه و تداخلی با آزمون اصلیشون نداره
چهارم اینکه این آزمون‌ها به صورت آنلاین (نه حضوری) برگزار میشه که دانش‌ اموز میتونه بدون صرف وقت در خونه آزمون بده و دادن این آزمون‌ها کمی قبل از آزمون اصلی باعث تسلط بیشتر دانش‌آموز روی مباحث میشه که باعث میشه در آزمونای اصلیش به صورت چشمگیری پیشرفت کنه.
اما میتونیم بگیم مهم‌ترین علت محبوبیت این آزمون‌ها سبک و سطح سوالات این آزمون‌هاست:آزمون‌های ماز از سطح سوالات بالایی برخورداره که سوالاتش علاوه بر پوشش متن‌کتاب درسی، بسیاری از نکات مفهومی و ترکیبی رو در خودش جا میده که کمتر کسی به اون‌ نکات توجه میکنه.
علاوه بر اون پاسخ‌های تشریحی این آزمون بسیار معروفه. چرا که این پاسخنامه نوعی جزوه محسوب میشه که علاوه بر پاسخ سوالات بسیاری از نکات ناب، مفهومی، ترکیبی و جداول و درسنامه‌های آموزشی رو شامل میشه


همچنین شما میتونید جواب خیلی از سوالاتتون رو با دیدن سریال دوپینگ (تولید پاییز ۱۳۹۸، مجموعه راهینو) بگیرید!